Przejdź do treści

Nasz zespół

Witold Gruszczyński

Witold Gruszczyński – trzon i założyciel naszej przestrzeni

Dyplomowany Mistrz bioenergoterapii, masażysta Lomi Lomi Akamana, hipnoterapeuta

To właśnie Witek dba o energetyczną przestrzeń naszych gabinetów jak i przelewy na nasze konta 😉

Zawodowo pracuje z ludźmi zarówno jako wsparcie w obszarze IT oraz przestrzeni internetowych jak i w pracy indywidualnej szczególnie z osobami w kryzysie, kobietami w ciąży oraz z dziećmi.

Jego specjalizacją w obszarze bioenergoterapii jest: praca z przestrzenia (harmonizowanie, oczyszczanie, przebudowywanie pod kontem energetycznym), „egzorcyzmy” czyli oczyszczanie z klątw, uroków, opętań, nawiedzeń i podczepów, uzdrawianie ciała fizycznego i poprawa zdrowi psychicznego, usuwanie negatywnych działań cieków i żył wodnych.

Joanna Zawadzka

Joanna Zawadzka – Serce i rozum naszej przestrzeni

To ona pompuje „krew” w naszym mini obiegu. Nadaje rytm i kierunek działań. Odpowiada za większą cześć komunikacji ze światem oraz akcje promocyjne. Pilnuje grafików, kosztów, kontaktu z klientem, czuwa gdy trzeba wkroczyć z zastępstwem lub pomóc stanąć na nogi.

Asia przez lata pracowała w edukacji zarówno jako nauczyciel jak i szkoląc nauczycieli. Odpowiadała za organizację imprez sportowych, zajmowała się coachingiem edukacyjnym uczniów. Następnie płynnie przeszła do świata korporacji gdzie początkowo zajmowała się rekrutacja w obszarze IT. Następnie wkroczyła w obszar zarządzani zmianą na międzynarodowym projekcie w obszarze usług finansowych w firmie Danone. Od 20 w pełnym wymiarze godzin zajmuje się pracą z ludźmi wykorzystując wszystkie swoje doświadczenia szkolenia oraz umiejętności z obszaru Wychowania fizycznego, coachingu, psychologii oraz bioenergoterapii.

Z wykształcenia jest Mgr WF, ukończyła również studia podyplomowe z zarzadzania zasobami Ludzkimi, Job coachingu oraz coachingu edukacyjnego oraz wiele szkoleń dodatkowych w tym zakresie, W 20.. uzyskała certyfikację jako nauczyciel Mindfulness w nurcie MBLC (uważności w życiu) w 2020 uzyskała tytuł hipnoterapeutki oraz stopień czeladnika w bioenergoterapii. W między czasie odbyła liczne kursy i szkolenia związane z obszarem pracy z ciałem takich jak masaż Lomi Lomi Akamana, MER, „rozbrajanie”

Obecnie poszerza swoje umiejętności oraz technikę pracy o narzędzia psychoterapii w nurcie zorientowanym na ciało Bodynamic

Jej obszarem geniuszu jest praca z podświadomością, przekonaniami oraz ciałem

W swej pracy zajmuje się : Pracą z podświadomością, Energetyką pieniądza, Uwalnianiem ciała z napięć i bólów somatycznych, Uwalnianiem ciała z dotychczasowych blokujących zapisów energetycznych, Pracą z rodem, Pracą ze stresem

Katarzyna Dmoch

Kasia Dmoch – Iskierka i dobra dusza zespołu

Kasia jest w zespole od samego powstania Tlen i Natura Warszawa czyli od grudnia 2021. Cudowna energetyczna istota o wykształceniu aktorskim i niebiańskim głosie. Nie raz zobaczycie ją na scenie. W naszym zespole niesie ukojenie osobom gotowym na to poprzez techniki subtelnej pracy jaką jest Access Bars i uwierzcie nam jest w tym niesamowita!!!

Kasia również wykonuje masaże Lomi Lomi Akamana oraz Lomi Lomi Nui

Tomasz Smolski

Tomek Smolski – Opanowanie, precyzja i równowaga

Zdecydowanie te jakości Tomka wypływają z jego korzeni jakimi są sztuki walki. Niepozorny i skupiony niczym mistrz dalekiego wschodu przeprowadzi Cię pięknie przez proces Radykalnego Wybaczanie niosąc przy tym zrozumienie oraz duża dawkę ciepła.

Z pewnością te zasoby wykształciły się u niego za sprawą muzyki, którą również zajmuje się zawodowo. Tomasz poszukując swej ścieżki nim trafił na radykalne wybaczanie odbył szkolenia z obszaru masażu oraz metody uzdrawiania Reiki.

Nieraz spotkasz Tomka prowadząc zajęcia z samoobrony w naszych przestrzeniach oraz sesje radykalnego wybaczania.