Przejdź do treści

Nasz zespół

Witold Gruszczyński

Witold Gruszczyński – trzon i założyciel naszej przestrzeni

Dyplomowany Mistrz bioenergoterapii, masażysta Lomi Lomi Akamana, hipnoterapeuta

To właśnie Witek dba o energetyczną przestrzeń naszych gabinetów jak i przelewy na nasze konta 😉

Zawodowo pracuje z ludźmi zarówno jako wsparcie w obszarze IT oraz przestrzeni internetowych jak i w pracy indywidualnej szczególnie z osobami w kryzysie, kobietami w ciąży oraz z dziećmi.

Jego specjalizacją w obszarze bioenergoterapii jest: praca z przestrzenia (harmonizowanie, oczyszczanie, przebudowywanie pod kontem energetycznym), „egzorcyzmy” czyli oczyszczanie z klątw, uroków, opętań, nawiedzeń i podczepów, uzdrawianie ciała fizycznego i poprawa zdrowi psychicznego, usuwanie negatywnych działań cieków i żył wodnych.

Katarzyna Dmoch

Kasia Dmoch – Iskierka i dobra dusza zespołu

Kasia jest w zespole od samego powstania Tlen i Natura Warszawa czyli od grudnia 2021. Cudowna energetyczna istota o wykształceniu aktorskim i niebiańskim głosie. Nie raz zobaczycie ją na scenie. W naszym zespole niesie ukojenie osobom gotowym na to poprzez techniki subtelnej pracy jaką jest Access Bars i uwierzcie nam jest w tym niesamowita!!!

Kasia również wykonuje masaże Lomi Lomi Akamana oraz Lomi Lomi Nui

Tomasz Smolski

Tomek Smolski – Opanowanie, precyzja i równowaga.
 

Zdecydowanie te jakości Tomka wypływają z jego korzeni, jakimi są sztuki walki.

Tomek jest certyfikowanym Trenerem Radykalnego Wybaczania, prowadzi sesje indywidualne, warsztaty grupowe – Wprowadzenie do Radykalnego Wybaczania oraz  Ceremonie Wybaczania w Kręgu.

Jest także praktykiem Access Bars oraz masażystą. Niepozorny i skupiony niczym mistrz dalekiego wschodu przeprowadzi Cię pięknie przez proces Radykalnego Wybaczania czy Access Bars niosąc przy tym zrozumienie oraz dużą dawkę ciepła i wrażliwości.